TERMÍN: sobota 14.12. 2019

MÍSTO UTKÁNÍ: Sportovní hala Hořovice

Na konci roku se Lišáci spolu s dalšími 6 týmy z blízkého okolí, zúčastnili turnaje Mladších žáků v moderní sportovní hale o Pohár starosty města Hořovice.

V systému každý s každým jsme sehráli 6 zápasů po 12 minutách s bilancí 4-1-1 a skórem 19:11.

V zápasech předváděli Lišáci pěkné kombinace, nápaditost a hru po křídlech, takže se brzy dostávali do vedení a kontrolovali hru. V zápase s FK Komárov Lišáci museli předvést i něco ze své bojovnosti, kdy dotahovali 1 brankové vedení soupeře, což se i přes urputné bránění soupeře podařilo.

Poslední zápas ve skupině zatím se suverénním týmem Hořovice “07” byl vlastně finálovým zápasem, ve kterém se rozhodovalo o prvních dvou umístění. Domácí si více šli za vítězstvím a presovali nás po celých 12 minut a vyjma pár momentů jsme si s tím nedokázali poradit. I přes skvělé zákroky v bráně předváděné Danem Linhartem, nás porazili 1 – 4.

Díky předešlým skvělým výkonům jsme se v kvalitně obsazeném turnaji umístili na krásném 2. místě.