Místo: Řepy tráva

Den: Čtvrtek 19.9.2019 v 17:30 hodin

Se Suchdolem jsme odehrály utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním se nám dařili kombinace, vytvořili jsme si spousty šancí a několik dokázali proměnit. Kluci plnili dané úkoly, hru roztahovali do stran a soupeře přehrávali. Škoda jen, že těch branek nepadlo více.

Druhý poločas jsme začali ještě dobře a navýšili skóre až na 7:2. Ale pak jsme polevili, dělali jsme spoustu chyb v rozehrávce a soupeř lacině několikrát skóroval a postupně ukrajoval rozdíl skóre až snížil na rozdíl jedné branky. Z jednoznačného utkání tak najednou bylo drama. My jsme se trápili v kombinaci, přihrávky byly nepřesné, kličky nevycházeli. Až v závěru nás po ojedinělé přesné kombinaci vysvobodil Filip Kellev, který vstřelil osmou branku po pěkné přihrávce Davida Škapy a soupeř už nedokázal reagovat.