V sobotu se naše dva týmy zúčastnily dvou turnajů, jeden v Ruzyni a druhý v Hořovicích.

V Ruzyňské hale kluci sehráli několik dobrých utkání a byli všem vyrovnaným soupeřem. Jen jim to tam nepadalo, jak by chtěli a bylo z toho konečné 5. místo.

V Hořovicích se klukům dařilo o něco lépe, zejména díky střelecké formě nejlepšího střelce turnaje Filipa Keleva (16 branek). Po výborných výkonech to kluci dotáhli až do finále, kde těsně podlehli Motorletu 2:3.

V neděli jsme pak sehráli první utkání zimní ligy Motorletu. Soupeřem byl tým Aritmy. Hrálo se 3 x 20 minut. V prvních dvou třetinách jsme byli klukům z Aritmy vyrovnaným soupeřem, vytvořili jsme si velké množství šancí, jen jsme je na rozdíl od kluků z Aritmy nedokázali proměňovat. Ve třetí třetině se už projevila velká únava ze sobotního turnaje. Výsledek 5:14 je pro nás sice nelichotivý, ale kluci ukázali, že herně se mohou soupeři rovnat, jen ta produktivita se musí zlepšit.