Lišácké čepice

Kdo postrádá čepici č.23???

Na žádost některých rodičů tu máme nabídku lišáckých čepic, které kluci dostali minulý rok k Vánocům, za 205Kč/kus. Velikosti lze vyzkoušet u Lišáků popř. trenérů. Nabídka platí jak pro hráče, tak i pro naše fanoušky:-).

Týdenní tréninkový plán na týden 18.11. – 25.11.

pondělí 19.11
úterý 20.11 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 21.11
čtvrtek 22.11 17:00 Socháňka Lišáci v. Aritma, sraz v 16:30 hodin
pátek 23.11 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 24.11
neděle 25.11

NOMINACE NA UTKÁNÍ – Spartak Hrdlořezy – 18.11.2018

SOUPEŘ: Spartak Hrdlořezy

TERMÍN: neděle 18.11.2018 v 11:30 hodin

Místo utkání: Řepy – tráva

ČAS SRAZU: v 10:30 hodin v místě utkání

 

Nominovaní hráči:

 

Baginský František, Bouberraga Jan, Dočekal Karel, Kellev Filip, Kovář Jakub, Lasík Filip, Pešula Zdeněk, Škapa David, Useche Adriano, Veselý Štěpán, Nosáľ Tomáš, Blihár Tobias, Kroupa Jakub, Skolil Sebastian, Sládek Dominik, Šanovec Tobiáš, Tawab Lukáš, Suchý Matyáš, Nemeshegy Adam, Mou Salah

Náročný víkend 1.12. a 2.12. 2018

Žádám všechny, aby si na tento víkend pokud možno nebrali volno, zejména pak na sobotu.

Máme tam v plánu v sobotu dva halové turnaje (kluci půjdou asi všichni na dvě party) a v neděli první utkání zimní ligy na Motorletu (venkovní utkání 5+1 na UMT).

 

Děkuji za spolupráci.

 

Karel Lasík, trenér

Tréninkový plán na týden 12.11. – 18.11.2018

pondělí 12.11
úterý 13.11 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 14.11
čtvrtek 15.11 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 16.11 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 17.11
neděle 18.11 11:30 Řepy – tráva Lišáci v. Spartak Hrdlořezy, sraz v 10:30 v místě utkání

Rozpis tréninků od 5.11. do března 2019

V zimním období počínaje 5.11. budou tréninky nastaveny takto:

 

úterý   16:00 – 17:00    tělocvična ZŠ Laudova

čtvrtek   17:00 – 18:30    UMT ZŠ Socháňova (venku)

pátek   18:00 – 19:00    tělocvična ZŠ Socháňova

 

Týdenní tréninkový plán – 5.11. – 11.11.2018

pondělí 5.11  
úterý 6.11 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 7.11
čtvrtek 8.11 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 9.11 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 10.11  
neděle 11.11  

NOMINACE NA UTKÁNÍ – Junior Praha – 2. 11. 2018

SOUPEŘ: Junior Praha

TERMÍN: pátek 2. 11. 2018 v 17:30 hodin

Místo utkání: ul. V Úžlabině 66, Praha – Strašnice

ČAS SRAZU: v 16:45 hodin v místě utkání

 

Nominovaní hráči:

 

Kellev Filip, Kovář Jakub, Lasík Filip, Míka Kryštof, Pešula Zdeněk, Škapa David, Veselý Štěpán, Kroupa Jakub, Skolil Sebastian, Sládek Dominik, Šanovec Tobiáš, Suchý Matyáš, Useche Adriano, Nemeshegy Adam, Borovička Matyáš, Domkář Jan, Salah Mou

 

Info pro rodiče:

Mám tři místa v autě pro případný odvoz vašeho Lišáka tam i zpět. Odjezd z Řep v 16:00 hodin z konečné tramvaje (jako byl odjezd na soustředění).

Trenér Lasík,  tel. 725 894 184

Naši Lišáci na turnaji výběrů Prahy

V minulých dnech byli naši Lišáci nominováni na turnaj výběrů Prahy – Filip Kellev a Kája Dočekal do výběru kategorie U11 a Sebastian Skolil a Dominik  Sládek do výběru kategorie U10.

Jde o čtyři výběry (dle Pražských částí), které se utkaly v turnaji systémem každý s každým.

Všichni kluci reprezentovali skvěle a svými výkony prokázali oprávněnost nominace.

 

Nominovaným Lišákům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu v rámci těchto výběrů.

 

Trenéři Lišáků.

TÝDENNÍ TRÉNINKOVÝ PLÁN . 29.10. – 4.11. 2018

pondělí 29.10  
úterý 30.10 17:00 Socháňka trénink
středa 31.10
čtvrtek 1.11 17:00 Socháňka trénink
pátek 2.11 17:30 Junior Praha

ul. V Úžlabině 66

utkání Junior Praha v. Lišáci

sraz v 16:45 v místě utkání

sobota 3.11      
neděle 4.11
« Older posts
© 2018 Lišáci z Řep
Ondřej Nývlt / Kju studio