Údaje budou průběžně aktualizovány.

Jde zejména o plánování víkendových akcí.

Tréninky zůstávají beze změny a budou vždy aktualizovány na týden následující v aktuálním týdenním tréninkovém plánu.

pondělí 12.11
úterý 13.11 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 14.11
čtvrtek 15.11 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 16.11 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 17.11
neděle 18.11 11:30 Řepy – tráva Lišáci v. Spartak Hrdlořezy, sraz v 10:30 v místě utkání
pondělí 19.11
úterý 20.11 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 21.11
čtvrtek 22.11 17:00 Socháňka Lišáci v. Aritma, sraz v 16:30 hodin
pátek 23.11 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 24.11
neděle 25.11
pondělí 26.11
úterý 27.11 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 28.11
čtvrtek 29.11 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 30.11
sobota 1.12 8:00 Ruzyně Halový turnaj (8:30 – 13:00)
sobota 1.12 8:00 Hořovice Halový turnaj (8:00 – 13:00)
neděle 2.12 12:00 Motorlet Aritma v.Lišáci
pondělí 3.12
úterý 4.12 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 5.12
čtvrtek 6.12 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 7.12 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 8.12 9:00 ZŠ Ruzyně halový turnaj
neděle 9.12 10:45 Motorlet Lišáci v. Admira
pondělí 10.12
úterý 11.12 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 12.12
čtvrtek 13.12 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 14.12 17:00 Kulturáček Bílá hora Dokopná Lišáků
sobota 15.12
neděle 16.12
pondělí
17.12
úterý 18.12
středa 19.12
čtvrtek 20.12
pátek 21.12
sobota 22.12
neděle 23.12
pondělí 24.12
úterý 25.12
středa 26.12
čtvrtek 27.12
pátek 28.12
sobota 29.12
neděle 30.12
pondělí 31.12
úterý 1.1
středa 2.1
čtvrtek 3.1
pátek 4.1
sobota 5.1
neděle 6.1
pondělí 7.1
úterý 8.1 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 9.1
čtvrtek 10.1 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 11.1 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 12.1   Přední Kopanina Zimní liga –
neděle 13.1
pondělí 14.1
úterý 15.1 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 16.1
čtvrtek 17.1 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 18.1 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 19.1   Přední Kopanina Zimní liga –
sobota 19.1   Ruzyně halový turnaj
neděle 20.1 15:45 Motorlet Lišáci v. Sparta dívky
pondělí 21.1
úterý 22.1 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 23.1
čtvrtek 24.1 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 25.1 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 26.1   Přední Kopanina Zimní liga –
neděle 27.1 9:30 Motorlet Motorlet v. Lišáci
pondělí 28.1
úterý 29.1 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 30.1
čtvrtek 31.1 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 1.2 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 2.2   Přední Kopanina Zimní liga –
neděle 3.2 12:00 Motorlet Lišáci v. Čechie Smíchov
pondělí 4.2
úterý 5.2 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 6.2
čtvrtek 7.2 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 8.2 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 9.2   Přední Kopanina Zimní liga –
sobota 9.2   Ruzyně halový turnaj
neděle 10.2
pondělí 11.2
úterý 12.2 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 13.2
čtvrtek 14.2 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 15.2 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 16.2
neděle 17.2
pondělí 18.2
úterý 19.2
středa 20.2
čtvrtek 21.2
pátek 22.2
sobota 23.2
neděle 24.2
pondělí 25.2
úterý 26.2 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 27.2
čtvrtek 28.2 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 1.3 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 2.3     turnaj Zbuzany r. 2009 – odpoledne
neděle 3.3     turnaj Zbuzany r. 2008 – odpoledne
pondělí 4.3
úterý 5.3 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 6.3
čtvrtek 7.3 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 8.3 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 9.3
neděle 10.3
pondělí 11.3
úterý 12.3 16:00 ZŠ Laudova trénink – tělocvična (pouze hodina)
středa 13.3
čtvrtek 14.3 17:00 Socháňka trénink – venku
pátek 15.3 18:00 Socháňka trénink – tělocvična (pouze hodina)
sobota 16.3
neděle 17.3
pondělí 18.3
úterý 19.3
středa 20.3
čtvrtek 21.3
pátek 22.3
sobota 23.3
neděle 24.3
pondělí 25.3
úterý 26.3
středa 27.3
čtvrtek 28.3
pátek 29.3
sobota 30.3
neděle 31.3
pondělí 1.4
úterý 2.4
středa 3.4
čtvrtek 4.4
pátek 5.4
sobota 6.4
neděle 7.4
pondělí 8.4
úterý 9.4
středa 10.4
čtvrtek 11.4
pátek 12.4
sobota 13.4
neděle 14.4
pondělí 15.4
úterý 16.4
středa 17.4
čtvrtek 18.4
pátek 19.4
sobota 20.4
neděle 21.4
pondělí 22.4
úterý 23.4
středa 24.4
čtvrtek 25.4
pátek 26.4
sobota 27.4
neděle 28.4
pondělí 29.4
úterý 30.4
středa 1.5
čtvrtek 2.5
pátek 3.5
sobota 4.5
neděle 5.5
pondělí 6.5
úterý 7.5
středa 8.5
čtvrtek 9.5
pátek 10.5
sobota 11.5
neděle 12.5
pondělí 13.5
úterý 14.5
středa 15.5
čtvrtek 16.5
pátek 17.5
sobota 18.5
neděle 19.5
pondělí 20.5
úterý 21.5
středa 22.5
čtvrtek 23.5
pátek 24.5
sobota 25.5
neděle 26.5
pondělí 27.5
úterý 28.5
středa 29.5
čtvrtek 30.5
pátek 31.5
sobota 1.6
neděle 2.6
pondělí 3.6
úterý 4.6
středa 5.6
čtvrtek 6.6
pátek 7.6   Salzburg Mezinárodní turnaj
sobota 8.6   Salzburg Mezinárodní turnaj
neděle 9.6   Salzburg Mezinárodní turnaj
pondělí 10.6
úterý 11.6
středa 12.6
čtvrtek 13.6
pátek 14.6
sobota 15.6
neděle 16.6
pondělí 17.6
úterý 18.6
středa 19.6
čtvrtek 20.6
pátek 21.6
sobota 22.6
neděle 23.6
pondělí 24.6
úterý 25.6
středa 26.6
čtvrtek 27.6
pátek 28.6
sobota 29.6
neděle 30.6